pierwsze spotkanie z dziewczyna

Pierwsze spotkanie z dziewczyna? Unikaj tych błędów i stosuj się do porad

Pierwsza randka to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ wrażenie, jakie zrobisz na kobiecie, będzie miało ogromny wpływ na przyszłość Waszej relacji. Zadania nie ułatwia jednak towarzysząca spotkaniu trema, która nie pozwala się zrelaksować i wprowadzić swobodnej atmosfery. Na to także istnieją sprawdzone sposoby, gwarantujące Ci zaprezentowanie się z jak najlepszej strony. Nie chodzi bowiem wyłącznie o nienaganny wygląd, maniery i oryginalne miejsce spotkania, ale równie ważne jest zbudowanie zaufania między Wami.

Umów się na swoją pierwszą szybką randkę typu Speed Dating teraz >>

Ułóż plan pierwszej randki

Przed pójściem na randkę warto przemyśleć kilka kwestii i ułożyć sobie prosty plan. Dzięki temu poczujesz się pewniej, będziesz wiedział, jakie zachowania i tematy omijać szerokim łukiem, a także skupisz się wyłącznie na swojej partnerce i rozmowie z nią. Tym samym naturalnie wprowadzisz nutę spontaniczności do Waszego spotkania. Pamiętaj, że nie tylko Ty starasz się wywrzeć najlepsze wrażenie. Lekki stres z pewnością towarzyszy także kobiecie, z którą się umówiłeś. Dlatego też byłoby wspaniale, gdyby udało Ci się rozładować napięcie, a najlepszym do tego narzędziem jest poczucie humoru.

Jak zachowywać się na pierwszym spotkaniu

Punktualne przybycie na spotkanie czy wyłączenie telefonu, by przypadkiem nie przeszkodził jest oczywiste i nie podlega dyskusji. Należy zachować się z taktem i klasą. Nie jest to jednak równoznaczne z byciem całkowicie poważnym i sztywnym. Cała sztuka polega na zachowaniu balansu i harmonii pomiędzy tymi dwiema kwestiami. Drobne wpadki się zdarzają i nie warto się nimi aż tak bardzo przejmować. Lepszym wyjściem jest po prostu obrócenie ich w żart, co tylko zaświadczy o Twoim przyjaznym nastawieniu.

dlonie na randce

Być może Wasze pierwsze wspólne wyjście stanie się początkiem wyjątkowej relacji, która przetrwa nawet największy sztorm. Stworzenie udanego i szczęśliwego związku to nie lada wyzwanie, wymagające poświęcenia i zaangażowania. Najważniejszym krokiem na tej fascynującej drodze jest właśnie pierwsza randka. Postaraj się zrobić jak najlepsze wrażenie, ale pamiętaj, że dopiero spotkanie twarzą w twarz zweryfikuje czy nadajecie na tych samych falach i będziecie gotowi rozpocząć kolejny etap.

Podsumowanie – Twoja check lista

  1. Ułóż plan spotkania.
  2. Zagwarantuj poczucie humoru.
  3. Punktualnie wstaw się na spotkaniu
  4. Wyłącz telefon

Umów się na swoją pierwszą szybką randkę typu Speed Dating teraz >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.