para na pierwszej randce

Kiedy pierwsza randka i ile powinna trwać?

Jak rozpoznać ten właściwy moment, aby zaprosić kobietę na pierwszą randkę? Czy w ogóle istnieje odpowiednia chwila? Jedno jest pewne, nie możesz zbyt długo zwlekać z podjęciem tej decyzji. Warto jak najszybciej skonfrontować z rzeczywistością swoje wyobrażenia o drugiej osobie. Dzięki temu unikniesz bolesnego rozczarowania. Jednak proponowanie spotkania po godzinnej znajomości czy wymianie zaledwie kilku wiadomości może być równie ryzykowne i prawdopodobnie spotkasz się z odmową. We wcześniejszym poradniku doradzaliśmy jak rozmawiać z dziewczyną przez internet – warto sobie przypomnieć te kwestie by kobieta zdecydowała się na spotkanie.

Świat wirtualny a rzeczywistość

Przeniesienie zbudowanej w świecie wirtualnym więzi na grunt realnego życia zawsze wiąże się z poczuciem niepewności. Nie jest jednak możliwe stworzenie udanego i szczęśliwego związku, mając ze sobą kontakt jedynie w sieci. Portal randkowy MiastoRandek.pl sprawi, że zyskasz szansę na poznanie wielu interesujących kobiet z najbliższej okolicy, chętnych na bliższą relację. Pułapką może tu być pozostawienie swojej wyobraźni zbyt dużego pola do popisu. Jeżeli nawet wszystko wydaje się być cudownym spełnieniem Twoich marzeń, nie utrzymuj tej znajomości zbyt długo w przestrzeni internetowej. Na pewno poczujesz, że nadszedł odpowiedni czas na zaproponowanie kobiecie pierwszej randki.

milosc

Dajcie sobie czas na poznanie się

Cierpliwe budowanie relacji, przy obustronnym zaangażowaniu obowiązuje zarówno w świecie realnym, jak i wirtualnym. Nie przyspieszaj na siłę pierwszego spotkania, zasypując lawiną pytań i propozycji. Każde z Was potrzebuje przestrzeni i swobody, aby podjąć właściwą decyzję w odpowiednim czasie. Jeśli zrodzi się między Wami wyjątkowe uczucie, wszystko wydarzy się naturalnie i w rozsądnym tempie. Nie istnieje bowiem jedna, uniwersalna reguła, która mówi, jak długi okres powinien upłynąć od poznania się na portalu randkowym do pierwszej randki. To samo tyczy się tego ile powinna trwać pierwsza randka. Warto zaufać swojemu tak zwanemu dobremu przeczuciu wobec nowo poznanej osoby. Choć zdarza się, że pierwsze wrażenie jest mylące, to jednak podszepty intuicji nigdy Cię nie zmylą. Twoim zadaniem jest ich tylko nie zagłuszyć.

Czy ta znajomość ma szansę przerodzić się w związek?

Odłóż na bok jakiekolwiek oczekiwania względem osoby, którą znasz tylko z nadesłanych zdjęć i internetowych rozmów. Takie podejście często jest z góry skazane na niepowodzenie, ponieważ rzetelna opinia o kimś może zostać wydana dopiero po dłuższym okresie znajomości w świecie realnym. Jeśli więc Twoje wyobrażenia znacząco rozmijają się z rzeczywistością, nie skreślaj tej relacji od razu. Dajcie sobie szansę przyjemnie spędzić czas i lepiej poznać wzajemne zainteresowania, pasje i podejście do życia. Pozytywne nastawienie powinno być Twoim atutem. Może się okazać, że to ta jedyna, wymarzona osoba, z którą spędzisz resztę życia. Z drugiej strony zachowaj czujność. Jeżeli masz złe przeczucia lub wiele informacji na temat partnerki okazało się kłamstwem, jest to sygnał, by zakończyć tę znajomość jak najszybciej.

Najlepsze, a zarazem najtrudniejsze nastawienie względem pierwszej randki w realu to całkowity obiektywizm. Bez zbędnych uprzedzeń, ale też bez założonych różowych okularów.

Na koniec trochę dla humoru pierwsza randka w bajkowym wydaniu 🙂