zwyciaska-para-randki-w-sieci

Jak rozmawiać z dziewczyną przez internet?

Porady randkowe czy związkowe płyną z każdej strony, powodując lekką dezorientację. Udzielają ich znajomi, przyjaciele i rodzina, a nawet zupełnie obcy ludzie w mass mediach. Ilość rzekomo sprawdzonych i skutecznych metod na udane spotkanie czy długoletnią relację może przyprawić o zawrót głowy i poczucie, że grasz główną rolę w kolejnej części Mission: Impossible. A wystarczy pamiętać tylko o jednej, zasadniczej regule. Sposób komunikowania się kobiet i mężczyzn to dwie, całkowicie odmienne dziedziny, których zgłębienie stanowi klucz do sukcesu w rozmowie z dziewczyną.

Zacznij umawiać się na szybkie randki w okolicy przez MiastoRandek.pl.

Wyjdź zwycięsko z każdej randki w sieci

Właściwe poprowadzenie rozmowy z dziewczyną w świecie wirtualnym wymaga sporego zaangażowania i tylko z pozoru jest łatwiejsze niż w realu. Kobiety karmią się emocjami, a brak dotyku, kontaktu wzrokowego i możliwości obserwowania jej reakcji, czyli mowy ciała, utrudnia komunikację. Możesz jednak zastosować się do pewnych zasad, które znacząco zwiększą Twoją szansę na udaną randkę online.

zwyciaska-para-randki-w-sieci

W rozmowie z dziewczyną ważna jest zarówno sama treść wiadomości, jak również jej forma. Zadbaj o to, by była jak najbardziej poprawna. Staraj się unikać błędów ortograficznych i stylistycznych, używaj znaków interpunkcyjnych. Dzięki temu uchronisz się przed ośmieszeniem i nie zrazisz do siebie swojej rozmówczyni, a zamiast tego zrobisz na niej dobre wrażenie i zachęcisz do kontynuowania znajomości. Wysyłanie dziesiątek całusków i uścisków w każdej wiadomości zostaw nastolatkom. Nachalność w rozmowie, nadużywanie emotikonów i nieaktualnych już zwrotów może przytłoczyć i zanudzić każdą dziewczynę.

Miał być ślub…

Pamiętaj, że kobieta wcale nie musi Cię widzieć na żywo, aby wyczuć Twoją desperację. Zbyt szybkie angażowanie się w relację i traktowanie jej śmiertelnie poważnie, wbrew powszechnie panującej opinii, działa odstraszająco nie tylko na mężczyzn. Początek znajomości jest najważniejszy i wymaga zaangażowania, ale jeśli jest to dla Ciebie kwestia życia lub śmierci, to bardzo prawdopodobne, że dalej pozostaniesz singlem. Dystans, poczucie humoru i naturalne, spontaniczne manewrowanie tematami konwersacji to klucz do Twojego sukcesu. Jeśli między Wami zaiskrzy, sztywne powielanie schematów rozmowy nie będzie konieczne.

ślub

Zagadać? Ale jak?!

Najlepiej, gdyby rozmowa w prawdziwym świecie zawsze przebiegała płynnie, bez skrępowania i w luźnej, miłej atmosferze. Jednak strach przed odrzuceniem i krytyką jest częstym powodem rezygnacji z zagadania do kobiety. Oczywiście znacznie lepiej jest to zrobić, jeśli nie będzie ona otoczona wianuszkiem przyjaciółek, ochoczo wyrażających swoje zdanie na Twój temat. Podejdź z pozytywnym nastawieniem, uśmiechem na twarzy, utrzymując kontakt wzrokowy. Daj się poznać z najlepszej strony, budując zaufanie od pierwszych chwil. Szczerość i autentyczność powinny być Twoimi atutami w trakcie rozmowy z dziewczyną. Zapomnij o wyuczonych, sztampowych tekstach, ponieważ ona natychmiast zorientuje się, że grasz kogoś, kim nie jesteś.

Dopasuj temat do sytuacji

Jeśli zależy Ci na tym, aby Wasza relacja nie zakończyła się na etapie koleżeństwa, lecz weszła na wyższy poziom wtajemniczenia, tematy rozmów nie mogą być nudne. Skuteczne będzie tu nawiązanie do okoliczności, w których się znajdujecie. Wspólna konwersacja obojgu Wam sprawi radość, jeżeli świadomie unikniesz narzekania i poruszania drażliwych tematów takich, jak religia czy polityka. W wymarzonym scenariuszu temat rozmowy pojawia się naturalnie i spontanicznie. Aby wcielić go w życie, wkomponuj swój pomysł na rozpoczęcie rozmowy w aktualnie otaczającą Was rzeczywistość. Pamiętaj, że warto poruszać tematy, na które samemu lubi się dyskutować.

Nie przegap idealnej okazji

Jeśli naprawdę chcesz wyjść z inicjatywą i rozpocząć rozmowę z dziewczyną, zaryzykuj. Tutaj nic nie tracisz, a możesz zyskać wymarzoną partnerkę, z którą w przyszłości stworzysz udany związek. Strach przed odrzuceniem jest naturalny i towarzyszy każdemu.

Nie pozwól jednak, by był silniejszy niż Twoje pragnienie znalezienia miłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.